pistolet ekodom

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA PRODUKTY FIRMY EKODOM?

icon 1

BEZPIECZNE I ATESTOWANE PRODUKTY

icon 2

CERTYFIKOWANE PRODUKTY OZNACZONE SYMBOLEM CE

icon 3

UDZIELAMY NA KAŻDY PRODUKT
2 LATA GWARANCJI

icon 4

ZAPEWNIAMY TRANSPORT NASZEGO ASORTYMENTU

O FIRMIE EKO DOM - MASZYNY PUR & AKCESORIA

Firma „EkoDom” specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianą PUR, jesteśmy na polskim rynku od czterech lat, izolację wykonujemy na terenie województwa pomorskiego. Nasze doświedczenie pozwala nam na organizowanie szkoleń zarówno praktycznych jak i technicznych. Szkolenia techniczne odbywają się bezpośrednio na inwestycjach, gdzie pokazujemy jak poprawnie wykonać izolację. Przyszły nabywca zapoznaje się obsługą maszyny, a nasi szkoleniowcy pokazjują jak podłączyć sprzęt, i przygotować maszynę oraz  materiał do pracy.
Szkolenie jest bezpłatne i wliczone w cenę zestawu!

Kontrahent, który jest zainteresowany zakupem nowej maszyny, przyjeżdża do naszej firmy, następnie udaje się z nami na inwestycję, gdzie trwa 5-6 godzinne szkolenie techniczne z aplikacji piany PUR.
Następnie wracamy do firmy i szkolimy teoretycznie, przekazujemy maszynę, podłączamy, sprawdzamy czy maszyna jest sprawna. Załatwiamy wszelkie formalności związane z dokumentacją, wystawiamy fakturę.

Współpracujemy z firmami, które zajmują się udzielaniami kredytów oraz leaseingów, istnieje również możliwość noclegu, jeżeli szkolenie jednodniowe nie będzie wystarczające.

Natomiast jeżeli nie możesz przyjechać do nas zawozimy zestaw na wskazany adres, działamy na terenie całej Polski, oczywiście taka forma sprzedaży jest dodatkowa płatna 1,5 zł, za każdy przejechany kilometr.

Zakupiony sprzęt serwisujemy, udzielamy porad technicznych przez telefon, udzielamy rocznej gwarancji na zestaw.

Dodatkowo przekazujemy dane firm, z którymi współpracujemy, od których zakupujemy towar, doradzamy na jakie parametry należy zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy chemii.

Nasze doświadczenie pomaga nam w wyborze najlepszych i przez nas sprawdzonych produktów, doskonale znamy sprzęt który sprzedajemy, dlatego w razie usterki sprawnie i szybko służymy rada oraz pomocą.

Współpraca z nami to czysta przyjemność, zadowolenie oraz gwarancja zawodowego sukcesu.
Image

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ - NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

 
icon dom 1

Ściany

icon dom 1

Dachy

icon dom 1

Stropy

icon dom 1

Poddasza

icon dom 1

Podłogi

icon dom 1

Fundamenty

icon dom 1

Hale i inne