PROCEDURA ZAKUPU MASZYNY MPA 100


    W momencie podjęcia trafnej decyzji, zakupu maszyny do aplikacji piany PUR MPA 100, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 590-873-895, lub meilowy ekodomskielnik@gmail.com.
Nasz doradca odpowie na wszystkie zapytania, dotyczące przebiegu aplikacji piany PUR, jak i obsługi maszyny MPA 100.

Jak działamy?
 • otrzymując zgłoszenie o chęci zakupu maszyny MPA 100 wraz z osprzętem, w skład, którego wchodzi: 30m węża grzewczego, 2 pompy beczkowe, pistolet do izolacji piany PUR, przedstawiamy ofertę cenową oraz zapraszamy na prezentację sprzętu. Na prośbę kontrahenta istnieje możliwość zakwaterowania w pobliżu bazy firmy lub  dojazdu do klienta, na terenie całego kraju, za dodatkową opłatą liczącą 1,5zł za jeden przejechany km.
 • Prezentacja oraz szkolenie z obsługi sprzętu odbywa się na inwestycji. Doświadczony personel firmy Eko Dom, zaprezentuje jak podłączyć sprzęt, omówi szczegóły na co w szczególności należy zwrócić uwagę w momencie rozpoczęcia pracy,pokaże jak  należyprawidłowo aplikować pianę na określonej inwestycji. Po prezentacji uczestnik szkolenia, samodzielnie wykona natrysk piany PUR.
 • Po prawidłowym wykonaniu izolacji, nastąpi powrót do firmy, gdzie nabywca zostanieprzeszkolony z teoretycznych zasad postępowania z zestawem do izolacji piany PUR. W tym, też momencie zostanie przekazana dokumentacja związana z obsługą zestawu do izolacji oraz wystawiona zostanie dokument sprzedaży, w którym zostanie określona metoda płatności.
 • Firma EkoDom, pomaga również w załatwieniu środków na zakup sprzętu, współpracuje z firmami leasingowymi oraz doradcami kredytowymi.
 • Pomagamy w wyborze najlepszych producentów piany PUR, rekomendujemy oraz przekazujemy kontakty do przedstawicieli handlowych.
 • Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, w godzinach od 7 do 20, zapewniamy roczną gwarancję, serwis oraz dodatkowe usługi pogwarancyjne.
 • Zapraszamy do współpracy.
Image

PROCEDURA ZAKUPU PISTOLETU DO APLIKACJI PIANY PUR

 • Zamówiony pistolet, po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie bankowym wysyłamy, za pośrednictwem
  np. Pocztexu, czy też innego przedstawiciela firmy kurierskiej.
 • Przesyłka zostaje bezpiecznie zapakowana, ubezpieczona, dołączamy albo dowód zakupu-paragon, lub na prośbę kupującego fakturę Vat.
Image

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ - NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

 
icon dom 1

Ściany

icon dom 1

Dachy

icon dom 1

Stropy

icon dom 1

Poddasza

icon dom 1

Podłogi

icon dom 1

Fundamenty

icon dom 1

Hale i inne