PROCEDURA ZAKUPU MASZYNY MPA 100

PROCEDURA ZAKUPU MASZYNY MPA 100

 

W momencie podjęcia trafnej decyzji, zakupu maszyny do aplikacji piany PUR MPA 100, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 509-873-895, lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nasz doradca odpowie na wszystkie zapytania, dotyczące przebiegu aplikacji piany PUR, jak i obsługi maszyny MPA 100.

Jak działamy?

  • Otrzymując zgłoszenie o chęci zakupu maszyny MPA 100 wraz z osprzętem, w skład, którego wchodzi: 30m węża grzewczego, 2 pompy beczkowe, pistolet do izolacji piany PUR, przedstawiamy ofertę cenową oraz zapraszamy na prezentację sprzętu.  Na prośbę kontrahenta istnieje możliwość zakwaterowania w pobliżu bazy firmy ,lub  dojazdu do klienta, na terenie całego kraju, za dodatkową opłatą liczącą 1,5zł za jeden przejechany km.
  • Prezentacja oraz szkolenie z obsługi sprzętu odbywa się na inwestycji. Doświadczony personel firmy Eko Dom, zaprezentuje jak podłączyć sprzęt, omówi szczegóły na co w szczególności należy zwrócić uwagę w momencie rozpoczęcia pracy, pokaże jak  należy prawidłowo aplikować pianę na określonej inwestycji. Po prezentacji uczestnik szkolenia, samodzielnie wykona natrysk piany PUR.
  • Po prawidłowym wykonaniu izolacji, nastąpi powrót do firmy, gdzie nabywca zostanie przeszkolony z teoretycznych zasad postępowania z zestawem do izolacji piany PUR. W tym, też momencie zostanie przekazana dokumentacja związana z obsługą zestawu do izolacji oraz wystawiona zostanie dokument sprzedaży, w którym zostanie określona metoda płatności.
  • Firma EkoDom, pomaga również w załatwieniu środków na zakup sprzętu, współpracuje z firmami leasingowymi oraz doradcami kredytowymi.
  • Pomagamy w wyborze najlepszych producentów piany PUR, rekomendujemy oraz przekazujemy kontakty do przedstawicieli handlowych.
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, w godzinach od 7 do 20, zapewniamy roczną gwarancję, serwis oraz dodatkowe usługi pogwarancyjne.
 
 
Planowana dostawa maszyn wkrótce.